Слухати

Порошенко виступає на міжнародному форумі «Ялтинська європейська стратегія» (ВІДЕО)

15 вересня 2017 - 09:55
Промова президента присвячена ролі України в мінливому світі
Порошенко  виступає на міжнародному форумі «Ялтинська європейська стратегія»  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві проходить щорічний міжнародний форум «Ялтинська європейська стратегія» (YES), пленарні засідання відкриd президент України Петро Порошенко. Промова президента присвячена ролі України в мінливому світі. Порошенко виступає англійською мовою. 

Зокрема на початку виступу він зазначив:

«На моє глибоке переконання, історичне місце України – в сім’ї об’єднаної Європи та трансатлантичному західному альянсі. Наше покликання – стати східним кордоном європейської цивілізації, контрибутором європейської та світової безпеки, двигуномконтинентальної економіки. 
Ми рухатимемося до повноправного членства в Євросоюзі та НАТО. Це є справжньою гарантією української незалежності, суверенітету, добробуту та процвітання. 
Європі потрібна політично, соціально і економічно сильна Україна!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+