Слухати

Страхова рада порахувала, в скільки мільярдів доларів обійшовся урагану «Харві» штату Техас

15 вересня 2017 - 21:44
Асоціація страховиків «Страхова рада Техасу» оцінила збитки, завдані штату ураганом «Харві», майже в 19 мільярдів доларів
Страхова рада порахувала, в скільки мільярдів доларів обійшовся урагану «Харві» штату Техас / Новини на Громадському радіо

Майже у 3 мільярди страховики оцінили збиток штату, завданий потужними вітрами урагану, у 4,75 мільярди — пошкодження, які отримали застраховані понад 250 тисяч легкових і вантажних автівок.

Про це повідомляє The Washington Post.

За оцінками Федерального агентства з управління в надзвичайних ситуаціях, повені, викликані ураганом «Харві», заподіяли шкоду застрахованим за цією статтею домовласникам на суму в 11 мільярдів доларів.

Зокрема рунівший ураган «Катріна» свого часу завдав збитків 16 мільярдів доларів.

Нагадаємо, «Харві» обрушився на Техас ввечері 25 серпня. За даними метеорологів, це найпотужніший шторм в США за останні 12 років.

Як повідомляло Громадське радіо, п’ять живих колишніх президентів США об’єднуються, щоб збільшити зусилля з полегшення та відновлення після урагану «Харві».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+