Слухати

Порошенко підписав указ про соцзахист дітей загиблих журналістів

16 вересня 2017 - 17:50
Указ передбачає створення додаткових правових підстав для призначення стипендій дітям журналістів, які загинули або померли під час виконання професійних обов'язків

Сьогодні, 16 вересня, Петро Порошенко підписав Указ «Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків».

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті глави держави. 

Так, указ передбачає створення додаткових правових підстав для призначення стипендій дітям журналістів, які загинули або померли під час виконання професійних обов’язків, у тому числі у районі проведення антитерористичної операції.

Також Порошенко доручив Кабміну підготувати та подати на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Нагадаємо, у 2015 році розмір таких стипендій було збільшено до 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+