Слухати

У Києві вихідними обмежили рух Хрещатиком через виступ Ніка Вуйчича

16 вересня 2017 - 09:06
З 21:00 15 вересня до 6:00 18 вересня вул. Хрещатик буде закрита для проїзду транспорту від вул. Б. Хмельницького до вул. Михайлівської
У Києві  вихідними обмежили рух Хрещатиком через виступ Ніка Вуйчича / Новини на Громадському радіо

З 21:00 15 вересня до 6:00 18 вересня вул. Хрещатик буде закрита для проїзду транспорту від вул. Б. Хмельницького до вул. Михайлівської. Рух обмежили у зв’язку з підготовкою та проведенням Свята подяки, повідомляє прес-служба столичної мерії.

Також з 00:00 17 вересня до 00:00 18 вересня обмежать рух по двом крайнім правим смугах вул. Хрещатик на ділянці від Бессарабської площі до вул. Богдана Хмельницького в напрямку руху до Європейської площі. Це пов’язано з необхідністю заїзду учасників заходу з обмеженими фізичними можливостями. Саме свято пройде на Хрещатику 17 вересня з 10:00 до 17:00. Його організатором виступає Рада Євангельських Протестантських Церков України. У програмі заходу — богослужіння, фестиваль соціальних проектів, вуличний кінотеатр, виступ Ніка Вуйчича і концерт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+