Слухати

У пасажира київського метро виявили гранату та 3 димові шашки

16 вересня 2017 - 12:02 233
Всього під час особистого огляду у 22-річного хлопця виявили та вилучили гранату РГД-5, запал до неї, димові шашки та глушники до автомату

В Києві на станції метро «Вокзальна» під час перевірки документів правоохоронці виявили у підозрілого хлопця цілий арсенал боєприпасів. Серед них були граната РГД-5, запал до неї, 3 димові шашки та 2 глушники до АКМ. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Там уточнили, що під час відпрацювання території столичної підземки працівники управління поліції метрополітену помітили у вестибюлі підозрілого молодика та запросили його до кімнати поліції. Під час особистого огляду у 22-річного хлопця виявили та вилучили небезпечні предмети: гранату РГД-5, запал до неї, димові шашки та глушники до автомату.

Затриманим виявився уродженець Чернігівської області, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

За його словами, частину боєприпасів він нібито знайшов у Рівненській області, інші небезпечні предмети замовив через мережу інтернет. Молодий чоловік відмовився пояснювати, куди і з якою метою перевозив ці речі.

Відтак, слідчий відділ розпочав кримінальне провадження за статтею «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Вилучені боєприпаси відправлені на експертне дослідження.
 
 
 
 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+