Слухати

В Одесі на пожежі в дитячому таборі загинули дві дівчини, третю шукають / Новини на Громадському радіо

В Одесі на пожежі в дитячому таборі загинули дві дівчини, третю шукають

16 вересня 2017 - 08:20
Інформація про кількість постраждалих та їх травми уточнюється

Під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі загинуло дві дівчинки, третю шукають. Про це повідомив радник начальника полиції Руслан Форостяк  про це на своїй сторінці у Facebook.

Також інформацію підтвердив активіст Андрй Танцюра, який оприлюднив відео на своїй сторінці у Facebook.

«За останньою інформацією знайдені дві загиблі дівчинки, пошуки ще однієї тривають. Той жах, який я бачив, бачив як плакала мама однієї з дівчаток зі словами «Ну чому я її сьогодні не забрала? Вона сьогодні цілий день дзвонила мені і просила, мама, забери мене будь ласка, забери! Мама, я хочу додому, я хочу до свого котика! Ну чому я її не забрала!»» — поділився активіст

Також, за твердження Танцюри «Пожежні коли приїхали, в дитячому таборі пожежна водойма була без води (!!!) і до неї не було (!!!) під’їзду, в пожежному гідранті на території табору не було тиску води, в гідрантах поруч по вулиці така ж ситуації! Пожежні тягнули воду, Ви тільки вдумайтеся, за 1 200 м. від місця пожежі!»

Інформація про кількість постраждалих та їх травми уточнюється.  Вогонь повністю знищив один з дерев’яних корпусів. У момент загоряння там перебувало 42 дитини. У дитини, що вистрибнула з вікна, рятуючись від полум’я не підтверджується по офіційним каналам  перелом хребта не підтверджується.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+