Слухати

Громадськість Одеси показала результати інспектування табору «Вікторія» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Громадськість Одеси показала результати інспектування табору «Вікторія» (ВІДЕО)

17 вересня 2017 - 09:19
В таборі помічено нехтування вимогами ДБН та технікою пожежної безпеки

Після пожежі в одеському таборі «Вікторія» група представників громадськості провела інспекцію інших корпусів табору. Результати в Facebook оголосив активіст Владислав Балинский.

За його словами було помічено, що матеріал з такими показниками горючості (сосновий, ялиновий кругляк), з якого побудований табір, не можна взагалі використовувати у дитячих спальних приміщеннях.

У будівлях з кругляку монтаж електрообладнання (більше 10-ти бойлерів і 48-ми освітлювачів на кожен корпус) здійснювався безпосередньо на дерев’яну поверхню, системи активного пожежогасіння були взагалі відсутні.

На відео показані все порушення, що привели до загибелі трьох дітей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+