Слухати

Наслідки урагану «Ірма»: ООН допоможе Кубі прогодувати майже 700 тисяч людей  / Новини на Громадському радіо

Наслідки урагану «Ірма»: ООН допоможе Кубі прогодувати майже 700 тисяч людей

17 вересня 2017 - 17:23
ООН вже завезла на Кубу більше 1600 тонн продовольства

Організація Об’єднаних Націй виділила Кубі 5,7 мільйонів доларів допомоги на продовольчі потреби. Про це інформує Reuters з посиланням на представників Всесвітньої продовольчої програми ООН.

«Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй почала операцію на Кубі на суму 5,7 мільйонів доларів, щоб допомогти прогодувати майже 700 тисяч людей у районах, найбільш постраждалих від урагану «Ірма», — сказано у повідомленні.

Повідомляється, що ООН вже завезла на Кубу більше 1600 тонн продовольства. Невдовзі волонтери почнуть роздавати безкоштовні порції рису та бобів у районах, що найбільше постраждали внаслідок урагану.

Нагадаємо, кількість загиблих внаслідок буревію «Ірма» досягла 80

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+