Слухати

В Британії змінили рівень терористичної загрози / Новини на Громадському радіо

В Британії змінили рівень терористичної загрози

17 вересня 2017 - 18:44
17 вересня Британський Об’єднаний центр з аналізу тероризму (JTAC) ухвалив рішення про зниження рівня імовірності терористичних атак в країні

Рівень знизили з максимального («критичного») на одну позначку — до «загрозливого».

Про це повідомила міністерка внутрішніх справ Ембер Радд, передає Reuters.

Міністерка відзначила «прогрес» поліції у розслідуванні нещодавнього теракту в лондонському метро.

Як повідомляло Громадське радіо, 15 вересня прем’єр-міністерка Великобританії заявила, що після теракту у Лондоні рівень терористичної загрози в країні підвищено з «серйозного» до «критичного». Вона повідомила, що у зв’язку з високою загрозою терактів у найближчі дні до охорони місць, доступ громадськості до яких обмежений, будуть залучені військові. Також на вулицях британських міст буде збільшено кількість поліцейських.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+