Слухати

Відсутність щеплення: в Росії планують карати батьків хворих дітей / Новини на Громадському радіо

Відсутність щеплення: в Росії планують карати батьків хворих дітей

17 вересня 2017 - 20:24
Міністр охорони здоров'я Росії запропонувала ввести фінансові санкції проти батьків, які відмовилися вакцинувати дітей, в тому випадку, якщо таке рішення призвело до хвороби дитини

«Ми не можемо прямо впливати на батьків. Але ми намагаємося домовитися з Фондом соціального страхування, щоб якісь механізми, в тому числі і матеріальні, включалися. Скажімо, якщо дитина захворює з вашої вини, ви відмовилися від його вакцинації, може бути, має сенс, щоб лікарняний лист вам оплачувався не так, як всім іншим», — сказала міністр охорони здоров’я Росії Вероніка Скворцова в інтерв’ю НТВ.

Міністр також повідомила, що МОЗ розробляє законопроект, який дозволить поширювати інформацію, яка «спотворює реальне ставлення до лікування та профілактики захворювань — до ВІЛ, конкретно».

Як повідомляло Громадське радіо, 17 вересня активісти в костюмах клоунів вишикувалися на палубі і вимагали зростання військового бюджету РФ. Група клоунів тримала в руках плакати: «Воно воює», «Нам потрібні вороги» і «Не служив? — не клоун». За словами фотографа Давида Френкеля, який зробив знімки людей на «Аврорі», вони представилися «антивоєнними активістами» клоунські держави

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+