Слухати

Всенародний День батька. Як українці відзначають свято (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Всенародний День батька. Як українці відзначають свято (ФОТО)

17 вересня 2017 - 15:25
Сьогодні в Україні 45% дітей до 16 років живуть без біологічного батька, ще більше дітей страждає від емоційної та духовної відсутності тата

В Україні у третю неділю вересня відмічається Всенародний День Батька. Проект Указу про встановлення свята в якості офіційного було схвалено Верховною Радою в 2013 році, але до цього часу цей документ не затверджений. Але неофіційний статус свята не відібтвається на перебігу святкування..

У Києві 17 вересня у столичному парку «Перемога»  проводять загальноміський соціокультурний захід із нагоди святкування Всенародного дня батька.  Про це пишуть  у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Серед подій святкування — відзначення татусів, які беруть активну участь у суспільному житті та досягти успіхів у вихованні дітей. Для дітей і дорослих облаштовані безкоштовні ігрові та освітні майданчики, організовані конкурси, інтерактивні розваги, розіграші призів, концерт.

Мешканці Києва поділилися фото з події у Fаcebook.

Крім того, українці поздоровляють своїх батьків, батьків свої дітей та самі батьки поздоровляють самі себе з Днем батька у соціальних мереж.

 

Також до вітання долучився Фонд Народонаселення ООН в Україні — ЮНФПА Україна

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+