Слухати

Антимонопольний комітет оштрафував «Лайфселл» на 19,5 млн гривень / Новини на Громадському радіо

Антимонопольний комітет оштрафував "Лайфселл" на 19,5 млн гривень

18 вересня 2017 - 12:17
Мобільний оператор порушив законодавство про захист від недобросовісної конкуренції

«Посекундна тарифікація — ТОВ «Лайфселл». Щойно АМКУ прийнято рішення по справі проти відповідача lifecell по комунікації умов тарифікації дзвінків (стаття 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»)», — заявив голова АМКУ Юрій Тереньев.

 За словами Терентьева, відповідач в комунікації з споживачами вказував, що тарифікація «посекундна». Разом з тим, фактична тарифікація відбувається у розмірі повної вартості хвилини за кожну першу секунду кожної хвилини, що почалася.

Раніше АМКУ запідозрив lifecell у поширенні інформації, що вводить споживачів в оману. Мова йде про рекламу мобільного інтернету 3G+, який в теорії має бути швидше звичайного 3G. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+