Слухати

Двох фігурантів справи 2 травня не випускають із залу суду, — адвокат  / Новини на Громадському радіо

Двох фігурантів справи 2 травня не випускають із залу суду, — адвокат

18 вересня 2017 - 16:57
Адвокат обвинувачуваного Максима Сакауова Іван Прилепський повідомив Громадському радіо, що двох обвинувачених хочуть затримати СБУ Одеської області

Мова йде про обвинувачених Сергія Долженкова і Євгена Мефьодова. СБУ Одеської області заявило, що будуть відбуватись слідчі дії.

«Поки їх ще не затримали, але з зали суду не випускають. Будуть проводитись слідчі дії», — повідомляє адвокат обвинувачуваного Максима Сакауова Іван Прилепський Громадському радіо. Міський суд Чорноморська повністю виправдав групу з 20 антимайданівців, яких обвинувачували в організації та участі у масових заворушеннях, що відбулись 2 травня 2014 року в Одесі

Нагадаємо, що  2 травня 2014 року відбулись масові заворушення в Одесі. Протистояння почалися у центрі міста на вулицях Грецькій, Дерібасівській, Грецькій площі, а згодом перейшли у гоніння проросійських колабораціоністів по більшій частині центра міста на їхнє місце дислокації, Куликове поле. 

Читайте також: Трагедія в Одесі 2 травня сталася за зовнішнім сценарієм — медіаексперт

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+