Слухати

На Донеччині 26 тисяч мешканців Мар’їнки і Красногорівки не забезпечені газом — штаб АТО / Новини на Громадському радіо

На Донеччині 26 тисяч мешканців Мар'їнки і Красногорівки не забезпечені газом — штаб АТО

18 вересня 2017 - 14:54
26 тисяч мешканців Мар'їнки та сусідньої Красногорівки не забезпечені газом для побутових потреб та позбавлені можливості опалювання в зимовий період

За даними Штабу АТО, така ситуація склалась через відмову так званими «ЛНР» та «ДНР» надати гарантії безпеки у зоні бойових дій на Донбасі. Також газом не забезпечені газом 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних установ у регіоні. Крім того, через відсутність газопостачання вимушені простоювати «Красногорівський вогнетривкий завод», «Мар’їнський хлібозавод» та Мар’їнське молочне підприємство «Лактіс».

У Спільному центрі з контролю і координації наголосили, що з початку вересня опрацювали 56 заявок щодо забезпечення «режиму тиші». У той же час бойовики надали лише 26 гарантій безпеки на проведення робіт з виконання ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+