Слухати

Порошенко: Україна залучила 3 мільярди доларів від розміщення єврооблігацій

18 вересня 2017 - 22:04
Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна залучила 3 мільярди доларів від розміщення єврооблігацій на рекордний термін — 15 років

Про це заявив президент Петро Порошенко журналістам після зустрічі з інвесторами у Нью-Йорку. 

«Україна вийшла на ринок запозичень і залучила $ 3 млрд. Причому привернула на рекордний строк — ніколи до цього Україна не залучала такого обсягу, ніколи не залучала на термін 15 років. Це неймовірно позитивна оцінка інвесторами реформ, які відбуваються в Україні. Це коли кожен інвестор своїм доларом голосує за успіх реформ», — сказав він.

Як відомо, Порошенко прибув 18 вересня до Нью-Йорку для участі в засіданні Генеральної асамблеї Організації об’єднаних націй.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+