Слухати

Пожежа в Одесі: мер пообіцяв компенсації і протест батьків затих, -громадський активіст Гліб Жаворонков / Новини на Громадському радіо

Пожежа в Одесі: мер пообіцяв компенсації і протест батьків затих, -громадський активіст Гліб Жаворонков

18 вересня 2017 - 09:56
У неділю,17 вересня, відбулась зустріч Одеського мера Геннадія Труханова та батьків подстраждалих дітей

На зустрічі з батьками постраждалих дітей,мер міста Труханов пообіцяв компенсацію у розмірі 20 000грн,батькам, діти яких загинули- 200 000 грн, і 100 000 грн сім’ям чиї діти отримали травми при пожежі.

“Ситуація плачевна,оскільки ми сподівались,що батьки загиблих дітей і ті діти, які просто постраждали будуть протестувати захочуть очолити цей рух, задля того, щоб покращити систему безпеки і у інших школах, проте після того як мер міста пообіцяв виплати, протест від батьків майже вщух”, — повідомив громадський активіст в ефірі Громадського радіо.

Нагадаймо, що 15 вересня загорівся дитячий оздоровчо-спортивний табір «Вікторія»

“Те, що сталось-це не випадковість чи  збіг обставин,це системні помилки які призвели до смерті дітей”, — Гліб Жаворонков

На дитячий табір було витрачено 60 млн гривень,11 млн, з яких пішли на систему пожежогасіння. Це повинна була бути сучасна система,однак на момент пожежі вона була вимкнена, як зазначають  експерти.

Як зазначали самі вихованці табору,розетки іскрили, а у ванній кімнаті під час купання підлога била струмом, коли діти скаржились,їм говорили надягати гумові капці. 
На відкритті табору був присутній Петро Порошенко,але зараз цю ситуацію не коментує.

В квітні 2016 році уже були порушено кримінальну  справу по факту корупції у таборі,але кінцевого результату так і не було.

Анастасія Величко для Громадського радіо 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+