Слухати

Прокуратура не згодна із рішенням суду про виправдання фігурантів «справи 2 травня»

18 вересня 2017 - 20:40 110
Через це у прокуратурі готують апеляційну скаргу і вважають, що рішення суду грубо порушує норми Закону

Прокуратура категорично не згодна з рішенням Чорноморського (ред. — раніше Іллічівського) міського суду та готує апеляційну скаргу на виправдувальний вирок щодо фігурантів «справи 2 травня».

Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури України.

«Прокуратура категорично не погоджується із вказаним рішенням суду, що грубо порушує норми Закону, та вже готує апеляційну скаргу», — зазначили у Генпрокуратурі.

У прокуратурі нагадують, що внаслідок масових заворушень 2 травня 2014 року загинуло 48 чоловік та травмовано 250 громадян. 

«Докази, що були отримані слідчими органів поліції та прокуратури Одеської області після передання кримінального провадження центральним апаратом органів внутрішніх справ до Одеси щодо подій 2 травня та надані суду, прийняті не були», — повідомили у Гепрокуратурі.

Раніше в коментарі Громадському радіо активіст «Групи 2-го травня» Сергій Дібров розповів, що Чорноморський суд визнав обвинувачених у трагедії 2 травня невинуватими через халатне досудове слідство. Він також зазначив, що рішення про виправдання було очікуваним.

Нагадаємо, Сьогодні, 18 вересня, Міський суд Чорномоська повністю виправдав групу з 20 антимайданівців, яких обвинувачували в організації та участі у масових заворушеннях, що відбулись 2 травня 2014 року в Одесі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+