Слухати

Російська окупаційна влада веде війну проти Меджлісу, - ЮНЕСКО / Новини на Громадському радіо

Російська окупаційна влада веде війну проти Меджлісу, - ЮНЕСКО

18 вересня 2017 - 10:47
Репресії також проводяться щодо етнічних українців

Кримських татар обшукують і допитують, вони стають жертвами насильних затримань і зникнень, які є частиною загальної компанії із залякування і переслідування. Про це йдеться у повістці дня ЮНЕСКО.

«Заради цих переслідувань російська влада часто використовує сфабриковані на основі російських законів звинувачення в «екстремізмі». Окрім того, порушення основних правових принципів і стандартів у сфері прав людини російське кримінальне законодавство використовується ретроактивно для переслідування громадянських активістів. Російська влада почала загальну війну на знищення проти історичного представницького органу кримськотатарського народу — Меджлісу, щоб змусити замовкнути його лідерів і членів. Ці дії відбуваються на тлі повного ігнорування рішень Міжнародного суду від 19 травня 2017 року, що вказує на незаконність заборони діяльності Меджлісу російською владою», — повідомляється у документі ЮНЕСКО.

У повістці також згадується, що репресії торкаються й етнічних українців. Деякі представники національних меншин називаються «нелояльними» до Росії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+