Слухати

В Харкові відкрили перший в Україні колумбарій для тварин (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Харкові відкрили перший в Україні колумбарій для тварин (ФОТО)

18 вересня 2017 - 16:28
Колумбарій знаходиться на базі КП «Центр поводження з тваринами»

У Харкові відкрили перший в Україні колумбарій на базі КП «Центр поводження з тваринами». Оренда комірки з прахом домашнього улюбленця коштуватиме 660 грн на рік, окремо оплачується кремація, урна, мармурова плита, повідомила журналістка Вікторія Івашкевич.

Як пише Depo.Харьков до цього єдиним офіційним вважалося кладовище для домашніх тварин, розташоване в селищі Бабаї.

На вході в колумбарій встановлено пам’ятник кішці і собаці. На території побудовані 26 стін з нішами, які складаються з 1 560 комірок. Поруч розташовано адміністративну будівлю, де є кімната для прощання з домашнім улюбленцем. Поруч, в кабінеті, можна оформити всі необхідні документи, замовити кремацію, вибрати урну і, за бажанням, плиту з портретом і роками життя тварини.

Територія колумбарію охороняється, співробітники будуть доглядати за похованнями. Стіни і ніші висвітлюються, тому відвідати прах домашнього вихованця можна в будь-який час.

Фахівці підприємства можуть виїхати додому і забрати померлу тварину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+