Слухати

Полонений журналіст Станіслав Асєєв почав писати книгу  / Новини на Громадському радіо

Полонений журналіст Станіслав Асєєв почав писати книгу

19 вересня 2017 - 10:39
Журналіст Станіслав Асєєв через адвоката передав записку своїй матері, де описав власний стан та умови перебування у полоні «ДНР»

Про це повідомив екс-нардеп Єгор Фірсов, який опублікував кілька фрагментів записки. 

«Все нормально — психологически не раскисаю. Занимаюсь спортом, даже бегаю на прогулках. Места мало, но я беру временем. Стараюсь представить себе набережную и вспомнить прежний маршрут. Вообще, воспоминания здесь — отдельный вид деятельности. Так или иначе, я всегда знал, что однажды наручники могут защелкнуться, потому отчасти был к этому готов. Я сожалею лишь о том? что заставляю вас через все это проходить…», — написав Станіслав Асєєв у записці.

Єгор Фірсов додав, що у полоні Станіслав багато читає, дякує всім, хто допомагав розповсюдити інформацію про його полон та вважає, що вийде лише шляхом обміну полоненими. 

Нагадаємо, що 8 вересня бойовики «ДНР» підтвердили утримання журналіста Асєєва. Водночас, представник України у Тристоронній контактній групі у Мінську Ірина Геращенко зазначила, що українській стороні відоме місце утримання Асєєва.  За словами Геращенко, українська сторона в переговорах домагалася можливості відвідин Асєєва координатором ОБСЄ Тоні Фрішем, який наприкінці серпня був у Донецьку. Але його допустили лише до макіївської колонії, де утримують військовослужбовців, зазначила вона.За її словами, до Асєвва також не допускають родичів і не дають йому права на дзвінок матері.

Нагадаємо, 10 червня в СБУ підтвердили зникнення публіциста Асєєва у Донецьку і повідомили про його пошуки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+