Слухати

Тут фінансові інтереси керівництва профспілкових організацій, — Дубров про мітинг медиків

19 вересня 2017 - 19:54
Президент асоціації анестезіологів України Сергій Дубров розповів, з чим, на його думку, пов’язаний сьогоднішній мітинг медиків
Тут фінансові інтереси керівництва профспілкових організацій, — Дубров про мітинг медиків / Новини на Громадському радіо

Уряд погасить заборгованість перед медиками до кінця року. Відповідну заяву опублікувала прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) після зустрічі керівництва МОЗ і представників профспілки працівників охорони здоров’я. За даними МОЗ, зараз держава заборгувала лікарям 81 мільйон 700 тисяч гривень.

При цьому президент асоціації анестезіологів України Сергій Дубров в ефірі Громадського радіо заявив, що минулого тижня на конгресі анестезіологів. Там було близько 900 анестезіологів. З них ніхто не скаржився на заборгованість по зарплатні.  Зокрема йдеться про Полтавську область, Львівську, Івано-Франківську, Рівненську та Київ.

За його словами він був сьогодні на мітингу біля Кабміну, оскільки підтримує медичну реформу. Крім того, зазначив Дубров, сьогодні він прийняв рішення вийти з профспілки. 

На запитання, з чим пов’язує сьогоднішній мітинг медиків, Сергій Дубров відповів:

«Я так розумію, що реформа системи охорони здоров’я дозволить враховувати ці гроші і не малі, які виділяються на охорону здоров’я і контроль за використанням грошей. Колосальні суми цих профспілкових зборів, які існують сьогодні, також якось контролюватимуться…Мені здається, що тут фінансові інтереси керівництва профспілкових організацій».

Президент асоціації анестезіологів України підкреслив, що серед його знайомих ніхто не взяв участь в сьогоднішньому мітингу біля Кабміну.

Нагадаємо, 19 вересня біля Кабміну відбувся мітинг медиків, які виступають проти медичної реформи.

Напередодні виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун оприлюднена на своїй facebook-сторінці лист, який надійшов їй від працівників обласного центру екстреної медичної допомоги, які жаліються, що працівників примусово зганяють в Київ протестувати проти медреформи. Працівники, які написали листа, медреформу ж, навпаки, підтримують.

Парламент підтримав медичну реформу у першому читанні 8 липня 2017 року. Голосування у другому читанні має відбутися цієї осені.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+