Слухати

У світі близько 40 млн людей перебувають у рабстві, - МОП   / Новини на Громадському радіо

У світі близько 40 млн людей перебувають у рабстві, - МОП

19 вересня 2017 - 11:03
25 мільйонів працюють на примусових роботах, а ще 15 знаходяться у примусовому шлюбі

За даними останнього звіту МОП, 71% сучасних жертв рабства — жінки, а 1 з 4 жертв — діти. У той же час жінки складають 99% жертв примусової праці в комерційну секс-індустрії і 84% примусових шлюбів. За останні 5 років, 89 мільйонів людей пережили різні форми рабства, що могло тривати від кількох днів до усіх 5 років спостережень. 

 «Дитяча праця, як і раніше зосереджена головним чином у сільському господарстві (70,9%). Майже кожна п’ята дитина працює в секторі послуг (17,1%), у той час як 11,9% дітей-підлітків працюють у промисловості», — йдеться в дослідженні.

За словами генерального директора МОП Гая Райдера, світ не зможе досягти цілей сталого розвитку, якщо ми не буде активізувати зусилля по боротьбі з цими лихами. «Ці нові глобальні оцінки можуть допомогти сформувати і розробити заходи щодо запобігання як примусової праці, так і праці», — сказав він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+