Слухати

Україна оштрафувала російські авіакомпанії майже на 3 млрд грн

19 вересня 2017 - 15:55
У Державіаслужбі нарахували понад 40 російських порушників-авіакомпаній
Україна оштрафувала російські авіакомпанії майже на 3 млрд грн / Новини на Громадському радіо

Державна авіаційна служба України за період введення санкцій проти авіакомпаній, які порушили повітряний простір України, застосувала до них понад 20 тис. штрафів на загальну суму 2,72 млрд грн.

Таку інформацію надали в Державіаслужбі у відповідь на запит агентства «Інтерфакс-Україна».

За даними Державіаслужби таких порушників-авіакомпаній РФ налічується понад 40, серед них, зокрема, «Аерофлот», «Вім авіа», «Газпром авіа», «Ред Вінгс», «Росія», «Алроса», «Уральські авіалінії», «Ямал», «Ютейр», «Трансаеро», «224 авіазагін», «Когалимавіа» «Сокіл», «Барс Аеро» та ін.

Санкції до порушників застосовані у вигляді штрафу за кожне порушення в розмірі 8 тис. Неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (136 тис. грн).

Факти правопорушень фіксуються на підставі даних автоматизованої системи управління повітряним рухом Aircon 2100.

У відомстві нагадали, що указом президента України від 16 вересня 2015 року введено в дію рішення РНБО про застосування персональних санкцій до юридичних осіб, зокрема до авіакомпаній Російської Федерації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+