Слухати

Україна підтримає виробництво фільму про журналіста-викривача Голодомору / Новини на Громадському радіо

Україна підтримає виробництво фільму про журналіста-викривача Голодомору

19 вересня 2017 - 09:49
Україна підтримає виробництво фільму Агнешки Голланд про Ґарета Джоунса, англійського журналіста, котрий розказав світові про голодомор в Україні

Про це заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко в ефірі Громадського радіо. Cценарій фільму писала Андрея Халупа, американка українського походження.

Нагадаємо, що знана польська режисерка Аґнешка Голланд зніме художній фільм про журналіста Ґарета Джоунса, котрий першим на Заході написав про Голодомор 1932-33 років. Автор сценарію Андрея Халупа вперше запропонувала Аґнешці Голланд свій сценарій два роки тому. «Від того часу ця історія стала ще більш актуальною», сказала Голланд Variety. «Ситуація довкола нас мінється і ви можете знайти деяку подібність до 1930-х». «Ґарет Джоунс» також зніматиметься в Польщі, Британії, Бельґії та Німеччині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+