Слухати

Українська сторона досі не має інформації щодо обстеження Павла Гриба в Росії

19 вересня 2017 - 21:25
За словами батька Павла Гриба Ігоря, відкритим залишається питання адвоката для його сина. З російським адвокатом Андрієм Сабініним було укладено угоду на одноразове відвідування Павла
Українська сторона досі не має інформації щодо обстеження Павла Гриба в Росії / Новини на Громадському радіо

Українська сторона не має інформації про те, які обстеження робили в Росії українцю Павлу Грибу, ув’язненому в Краснодарському СІЗО. Про це в програмі Київ-Донбас на Громадському радіо його батько Ігор Гриб.

«Справа в тому, що такі речі, мають узгоджуватися з самим затриманим і з дипломатами нашої сторони. Цього не було зроблено. Ми досі не знаємо, які аналізи робили, які їхні результати і для чого вони проводилися», — розповів Ігор Гриб.

Він повідомив, що російська сторона досі не пояснила, яким чином його сина російські силовики затримали на території Білорусі. 

Також він нагадав, що під час зустрічі Павла з консулами, силовики, які були присутні при розмові, забороняли ув’язненому відповідати на запитання щодо обставин затримання, звинувачення, умов утримання.

Крім того, Ігор Гриб зазначив, що питання з російським адвокатом для Павла досі не вирішено. З Андрієм Сабініним, який фігурує в ЗМІ як адвокат Павла, була підписана угода на одноразове відвідування.

 Також, за словами Ігоря Гриба, жодних судових засідань щодо Павла поки не призначено.

Нагадаємо, 19-річний Павло Гриб зник на території Білорусі 24 серпня. Він поїхав до Гомеля на зустріч з громадянкою Росії, з якою познайомився у соцмережах і яка теж прибула до Гомеля. Після того зв’язок з ним було втрачено. Згодом в МЗС України з’ясували, що Павло Гриб знаходиться в Краснодарському СІЗО РФ, його затримали за підозрою в тероризмі. Втім досі не відомо, за що саме затримали українця. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+