Слухати

В поліції не підтвердили побиття фігуранта справи «2 травня» / Новини на Громадському радіо

В поліції не підтвердили побиття фігуранта справи "2 травня"

19 вересня 2017 - 09:20
Радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк не підтверджує інформацію щодо побиття Євгена Грищука - фігуранта справи "2 травня"

«Треба перевірити цю інформацію. Нам не надходило повідомлення, що комусь проломили голову. Я почув це від вас. Я з’ясую і повідомлю публічно»,- прокоментував Громадському радіо радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк

Окрім цього Руслан Форостяк додав, що вчора в Одесі відбувалось безліч провокацій, які влаштовували мешканці інших міст. Це сталося на об’єктах відомого одеського забудовника. На думку Форостяка, це було зроблено для того, щоб відволікти увагу поліції. 

Нагадаємо, що 18 вересня міський суд Чорномоська повністю виправдав групу з 20 антимайданівців, яких обвинувачували в організації та участі у масових заворушеннях, що відбулись 2 травня 2014 року в Одесі. Фігурантів «справи 2 травня» Долженкова і Мефьодова після виправдання знову затримали, однак у зв’язку з іншими подіями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+