Слухати

В Польщі висунули умови щодо нових пунктів пропуску на кордоні з Україною

19 вересня 2017 - 22:06
Представник Польщі наголосив: створення нових пунктів пропуску обговорюватимуть тоді, коли існуючі «працюватимуть в цивілізований спосіб»
В Польщі висунули умови щодо нових пунктів пропуску на кордоні з Україною / Новини на Громадському радіо

Нових пунктів пропуску на кордоні України з Польщею не відкриватимуть, поки не буде налагоджено роботу пунктів, які вже існують, повідомляє Громадське з посиланням на заступника міністра закордонних справ Польщі з питань безпеки, консульських справ і східної політики Бартоша Чіхоцкі, який 19 вересня прибув у Київ, щоб зустрітись із українськими посадовцями, в тому числі із заступницею міністра закордонних справ України Оленою Зеркаль.

«Перед тим, як відкривати нові пункти пропуску, пропоную зорієнтуватись на тому, щоб пункти, які наразі існують, почали працювати в цивілізований спосіб. Українська сторона чудово знає, що потрібно зробити для того, щоб ці пункти почали працювати задовільно. Тільки тоді, коли це вдасться, будемо розмовляти про наступні пункти пропуску», – сказав Чіхоцкі.

Раніше спікер українського парламенту Андрій Парубій заявив телеканалу, що наступного року планують відкрити чотири нові пропускні пункти на кордоні з Польщею: 2 на Львівщині, один на Волині і один на Закарпатті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+