Слухати

В Умань на святкування єврейського Нового року приїхали понад 21,6 тисяча хасидів / Новини на Громадському радіо

В Умань на святкування єврейського Нового року приїхали понад 21,6 тисяча хасидів

19 вересня 2017 - 14:23
На святкування Рош-ха-Шана (єврейського Нового року) до міста Умань Черкаської області з'їхалися прочани з 12 країн світу

Зведений загін співробітників поліції чисельністю понад 500 осіб цілодобово забезпечуватиме дотримання громадського порядку і безпеки громадян в місцях компактного перебування і проживання паломників-хасидів, — повідомляє прес-служба Черкаської поліції. 

Як відомо, культові заходи з нагоди святкування Рош Ха-Шана, Нового року за іудейським календарем на могилі цадика Нахмана та у приміщенні синагоги відбудуться 20-22 вересня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+