Слухати

Депутата із Радикальної партії Ляшка затримали підозрою у вбивстві, – лідер партії

20 вересня 2017 - 10:36
Депутата «РПЛ» Хачатура Хачатряна підозрюють у вбивстві колеги із ВО «Свобода» Олега Супруненка

Таку інформацію оприлюднив у Facebook лідер «Радикальної партії Ляшка» Олег Ляшко.

«Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО «Свобода» Олега Супруненка», — зазначив Олег Ляшко.

За його словами, депутат Олег Супруненко 26 днів боровся за життя у реанімації після жорстокого нападу і помер 7 серпня.

Він також додав: «Поки що обставини кримінальної справи мені до кінця не відомі. Але на відміну від Тимошенко, яка до останнього покривала і виправдовувала свого вбивцю Лозинського, я неодноразово заявляв, що за жодних обставин не буду прикривати злочинців, якщо вони винні».

Лідер Радикальної партії також вимагає від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям.

«Усі, хто причетні до цього нелюдського злочину, мають бути найсуворіше покарані», — написав Олег Ляшко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+