Слухати

Канада підтримує розміщення миротворців по всій території ОРДЛО

20 вересня 2017 - 14:58
Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд висловила підтримку ініціативі президента України щодо розміщення миротворчої операції ООН на окупованій території Донбасу

Про це диппредставниця сказала під час зустрічі із Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Зустріч відбулася 19 вересня у Нью-Йорку у рамках загальних дебатів 72-Ї сесії ГА ООН, передає прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що сторони обговорили актуальні питання українсько-канадського двостороннього співробітництва, а також питання просування ініціативи Президента України щодо розміщення миротворчої операції ООН на окупованій території Донбасу.

«Міністром було відзначено, що така можлива місія має діяти на усій території ОРДЛО, у т.ч. уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону. Канадська сторона висловила повну підтримку вказаної ініціативи та підходів України, а також солідарність з Україною в умовах російської агресії», — зазначили у МЗС.

Читайте також: Генасамблея ООН: в центрі не Україна, а руйнування режиму нерозповсюдження ядерної зброї

Чи братимуть російські військові участь в миротворчій місії ООН на Донбасі?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+