Слухати

Від Словаччини на Оскар висунули україно-словацьку стрічку «Межа» / Новини на Громадському радіо

Від Словаччини на Оскар висунули україно-словацьку стрічку «Межа»

20 вересня 2017 - 22:42
Фільм частково профінансований за рахунок коштів держбюджету

Від Словаччини на здобуття премії Оскар висунуто спільний україно-словацький кінофільм «Межа». Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він також зауважив, що фільм частково профінансований за рахунок коштів держбюджету.

Таким чином, на премії цього року у відповідних номінаціях будуть представлені три українські стрічки. Від України – «Рівень чорного», від Литви – «Іній» (ко-продукція Україна, Польща, Литва, Франція), від Словаччини – «Межа» (спільний україно-словацький фільм). 

Нагадаємо, фільм «Межа» у цьому році здобув нагороду престижного кінофестивалю у Карлових Варах – «За кращу режисерську роботу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+