Слухати

Адвокат Януковича хоче подати позов проти Юрія Луценка

21 вересня 2017 - 10:56 314
Так захист колишнього президента України хоче заборонити розповсюджувати начебто неправдиву інформацію про статки Януковича

Захист Віктора Януковича має намір подати до суду  позов проти Генпрокурора Юрія Луценка через його заяви про мільйони екс-президента-утікача.

Про це повідомив повідомив адвокат АО «AVER LEX» Віталій Сердюк, який представляє інтереси Віктора Януковича, передає УП.

«Ми готуємо позов про заборону Юрію Луценку розповсюджувати завідомо неправдиву інформацію, яка уводить суспільство в оману», — наголосив Сердюк.

На думку захисту Януковича, Луценко «систематично» дезінформує про наявність в Україні та за її межами «мільйонів» Віктора Януковича.

 «Це новий фейк, який розповсюджує Генпрокуратура про конфіскацію  чергових «мільйонів Януковича». Так само, як і розповсюджена раніше інформація про конфіскацію 1,5 млрд. доларів США», — зазначив він.

«Досі не відомо, чому вже існуючі рішення про так звану конфіскацію не доступні для суспільства, чому документи приховані від нього. Чи не тому, що прізвища Януковича там немає і взагалі неможливо підтвердити сам факт цієї конфіскації? Ми спостерігаємо розповсюдження чергової недостовірної інформації з метою дискредитації Віктора Януковича як політичного опонента  з використанням для цього службового становища», — зазначив він.

Сердюк зазначив, що в Україні Янукович має два рахунки.

«У Віктора Януковича є тільки рахунок в Ощадбанку – в Україні, на якому  близько 28,78 млн. грн. та ще один, на якому близько 2,26 млн. грн. Це особисті кошти, які не є предметом конфіскації», — зазначив Сердюк.

Він зазначив, що нещодавно офіційні структури Швейцарії та Європейської комісії «заявили, що не мають жодної інформації про будь-які активи та грошові кошти Віктора Януковича у Швейцарії та у країнах Європейського союзу».

Раніше прокуратура пояснювала, що Європейська комісія не надала адвокатській компанії, що представляє інтереси Януковича і його сина Олександра, інформацію про наявність їх коштів і активів в країнах ЄС, оскільки ця інформація має обмежений доступ.

Нагадаємо, 17 серпня в Оболонському районному суді Києва на початку засідання призначений Україною адвокат Віталій Мешечек заявив, що відмовляється від справи Януковича.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+