Слухати

Дома тряслися: білоруси про те, як РФ грузила техніку після «Захід-2017» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Дома тряслися: білоруси про те, як РФ грузила техніку після «Захід-2017» (ФОТО)

21 вересня 2017 - 11:23
За розповідями місцевих жителів, техніка з полігону, на якому проходили навчання, прибула на залізничну станцію Верайци своїм ходом увечері 20 вересня

Росія розпочала виведення військ і техніки з Білорусі після завершення спільних із білоруськими колегами навчань «Захід-2017». Про це з місця подій повідомляє Радіо Свобода.

За їхніми даними, 21 вересня на залізничній станції Верайци перебувають близько 50 танків різної модифікації, більшість із них уже завантажені на платформи.

Вантажать техніку під дощем. Вся техніка без розпізнавальних знаків (крім номерів) і без охорони.

stanciya.jpg

Станція Верайци // Радіо Свобода
Станція Верайци
Радіо Свобода

tehnika.jpg

Російська техніка // Радіо Свобода
Російська техніка
Радіо Свобода

За розповідями місцевих жителів, техніка з полігону, на якому проходили навчання, прибула своїм ходом увечері 20 вересня.

tehnika1.jpg

Російську техніку вивозять з Білорусі // Радіо Свобода
Російську техніку вивозять з Білорусі
Радіо Свобода

tehnika2.jpg

Російську військову техніку вивозять з Білорусі // Радіо Свобода
Російську військову техніку вивозять з Білорусі
Радіо Свобода

Жителі прилеглих будинків кажуть, що в будинках жахливо. Від техніки дома тряслися. Літні люди згадувати війну і турбувалися, щоб не було того, що в Україні. Селяни намагалися не дивитися на техніку.

Російські військові буле не охочі до спілкування. Нарікали, що багато роботи з навантаженням і командири стерегли, щоб підлеглі не лінувалися. У приватних бесідах казали, що втомилися і хочуть на батьківщину. Деякі відзначали, що їм сподобалися продукти в магазинах. Чи купували алкоголь, військові не відповідали.

tehnika3.jpg

Російську військову техніку вивозять з Білорусі // Радіо Свобода
Російську військову техніку вивозять з Білорусі
Радіо Свобода

Спільні російсько-білоруські навчання «Захід-2017» відбувалися на території Білорусі з 14 до 20 вересня. За офіційними даними, в Білорусі вони охопили сім полігонів і дві місцевості, в них взяли участь 10 тисяч 200 військовослужбовців.

Країни-сусіди Білорусі турбувалися, що Кремлю навчання потрібні для перетворення Білорусі на плацдарм для наступу на Україну. Білоруська опозиція побоювалася, що президент Росії Володимир Путін може використати навчання для початку анексії Білорусі.

Міністерство оборони Білорусі відзначала «оборонний» характер навчань «Захід-2017» і обіцяло, що всі російські військовослужбовці, які беруть у них участь, залишать білоруську територію до 30 вересня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+