Слухати

Генеральна прокуратура веде розслідування стосовно працівників НАБУ

21 вересня 2017 - 13:28
В СБУ переконані, що працівники НАБУ в 2016 році незаконно відстежували людей та трафік їхніх дзвінків

Генеральна прокуратура України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомила у Facebook речниця ГПУ Лариса Сарган.

​«Встановлено, що службовими особами НАБУ в 2016 році незаконно, без відповідних дозволів слідчого судді, здійснювалось проведення оперативно-технічних заходів, зокрема проводилось відстеження пересування осіб по території країни та трафіку дзвінків між абонентами 114 телефонів», — зазначила Лариса Сарган

Вона також зазначила, що у такий спосіб НАБУ незаконно здійснювала ОТЗ щодо службових осіб Головного управління розвідки Міноборони, Служби зовнішньої розвідки, органів Нацполіції, СБУ, Управління держохорони, ДУС, заступники міністрів Кабміну, органів ДФС, судді Вищих судів, голови райсудів у місті Києві, керівники ВНЗ, інших службових осіб.

​На даний час допитано як свідків ряд службових осіб НАБУ.

Досудове розслідування проводиться у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 365(Перевищення влади або службових повноважень), 366(Службове підроблення) КК України.

Напередодні, у НАБУ запевнили, що інформація про те, що НАБУ нібито здійснювало несанкціоноване прослуховування понад 150 осіб, включно з охороною Президента, не відповідає дійсності. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+