Слухати

Китайський центральний банк радить не обслуговувати клієнтів з Північної Кореї, - Reuters

21 вересня 2017 - 14:52 37
Reuters отримало документ, у якому Центральний банк закликає запровадити санкції ООН проти Північної Кореї та її клієнтів і попереджає, що ігнорування призведе до економічних та репутаційних втрат

«Зараз, бізнес пов’язаний з Північною Кореєю стає питанням державного рівня та національної безпеки», — йдеться у документі, який нещодавно отримало інформаційне агентство Reuters.

Документ закликає пояснити клієнтам з Північної Кореї, що «наші банки виконують міжнародні домовленості і запроваджують санкції ООН. Тому ми відмовляємось обслуговувати будь який бізнес з Північної Кореї». 

Нагадаємо, що загострення у відносинах між США і Північною Кореєю почалося після шостого  - найпотужнішого ядерного випробовування у Північній Кореї. 29 серпня Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над територією Японії. У свою чергу, Південна Корея скинула 8 бомб на кордоні з КНДР. Ситуація загострилася на початку серпня. Тоді президент США Дональд Трамп пообіцяв обрушити на КНДР «вогонь і лють», якщо Північна Корея не припинить загрожувати Америці. Пхеньян заявив, що вивчає можливість ракетного удару по військових об’єктах США на острові Гуам.

Радбез ООН схвалив санкції проти КНДР. У переліку санкції містяться обмеження імпорту нафти до КНДР, заборона на експорт північнокорейського текстилю, призупинка спільних проектів Кореї з іншими країнами. 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+