Слухати

Луценко представив у Краматорську нового військового прокурора сил АТО

21 вересня 2017 - 16:56
Підполковник Олег Ціцак очолив Військову прокуратуру сил антитерористичної операції у Краматорську
Луценко представив у Краматорську нового військового прокурора сил АТО / Новини на Громадському радіо

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у м. Краматорську представив нового військового прокурора Військової прокуратури сил антитерористичної операції підполковника юстиції Олега Ціцака.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.  

Генеральний прокурор доручив прокурору Військової прокуратури сил АТО проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, «перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій».

«Необхідно звертати увагу на ставлення до населення, ми маємо його відвойовувати не менше, ніж територію», — наголосив Юрій Луценко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+