Слухати

Транснаціональна корпорація Citigroup планує повністю перейти на альтернативні джерела енергії / Новини на Громадському радіо

Транснаціональна корпорація Citigroup планує повністю перейти на альтернативні джерела енергії

21 вересня 2017 - 19:24
До 2022 року Citigroup перестане купляти не екологічну енергетику

 

«Ми добре ставимося до ідеї використання відновлювальних джерел енергії для наших міжнародних операцій та продовжуємо фінансувати проекти наших клієнтів, що спрямовані на розвиток такої енергетики і енергофективності по всьому світу», — говорить Головний виконавчий директор Citigroup Майкл Корбат для Bloomberg. 

Про такі ж наміри заявляє і віце-президент великого американського банківського холдінгу Morgan Stanley — Том Нідс, — «Morgan Stanley вже більше 10 років намагаємося зменшити наші викиди парникового газу шляхом стратегічної енергоефективності у наших будівлях і використовуємо джерела відновлювальної енергетики». 

Компанії планують більше використовувати енергію сонця та повітря. Обидві банківські корпорації приєдналися до групи RE100, яка має у своєму складі більше 100 великих компаній, які прагнуть використовувати лише відновлювальні джерела енергії. Членами ініціативи також є Bank of America, британський HSBC та страхова компанія Swiss Re AG. У 2015 році компанія Apple Inc заявила, що 93% енергії, яку використала компанія за рік була з відновлювальних джерел. 

Нагадаємо, у грудні 2015 року була прийнята резолюція COP21 — стратегічний документ, який має бути ратифікований до 2020 року та визначатиме кліматичну політику до 2050 року. Головне завдання прийнятої резолюції — допомогти утримати поступ глобального потепління в межах 1,5-2 градусів за Цельсієм.

Згідно з положенням резолюції, світ до 2050 року має відмовитися від використання викопного палива та перейти лише на відновлювані джерела енергії. Україна, в свою чергу, зобов’язана обмежити до 60% (порівняно з 1990-м роком) шкідливі викиди, що означатиме потребу розвивати альтернативні джерела енергії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+