Слухати

Український суд задовольнив позов про стягнення з авіакомпанії РФ понад 10 млн грн

21 вересня 2017 - 10:58
Позивачем у справі виступила прокуратура Автономної Республіки Крим, відповідачем — російська авіакомпанія, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію Криму
Український суд задовольнив позов про стягнення з авіакомпанії РФ понад 10 млн грн / Новини на Громадському радіо

Господарський суд Київської області 20 вересня 2017 року задовольнив позов прокуратури АР Крим про стягнення з російської авіакомпанії понад 10 млн грн, повідомляє прес-служба АРК Крим.

«Авіакомпанія-порушник не сплачувала кошти за отримані аеронавігаційні послуги в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем у межах Сімферопольського району польотної інформації», — пояснили в прокуратурі.

Зазначається, що у порядку надання взаємної міжнародно-правової допомоги до розгляду справи залучено судові органи Російської Федерації.

Арбітражний суд Москви виконав доручення українського суду та вручив відповідачу копію ухвали про початок судового процесу і позовну заяву прокурора.

«Належне повідомлення авіакомпанії-порушника про вимоги прокуратури  автономії надає українській стороні можливість запуску механізму стягнення зазначених коштів з боржника на території Російської Федерації», — прокоментував прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

За його словами, судами вперше винесено рішення по започаткованій раніше прокуратурою Автономної Республіки Крим процедурі притягнення авіакомпаній до відповідальності за польоти над Кримом, які здійснювалися в порушення Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року та Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів 1981 року.

dokument_0.jpg

Визначення щодо вручення документів // Прес-служба прокуратури АР Крим
Визначення щодо вручення документів
Прес-служба прокуратури АР Крим

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+