Слухати

В Австралії чоловік освідчився дівчині у віртуальній реальності (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Австралії чоловік освідчився дівчині у віртуальній реальності (ВІДЕО)

21 вересня 2017 - 16:47
Тесляр з Мельбурна Алекс Лакович освідчився своїй дівчині Келлі Норман в ігровому просторі віртуальної реальності

 

 

Чоловік за місяць до запланованого дня звернувся до компанії «Zero Latency», яка допомогла йому втілити ідею у життя, — повідомляє News

«Ми хотіли це зробити, бо ми любимо робити те, від чого люди стають щасливі. Це була чудова можливість показати, як віртуальна реальність може перетворитися не просто у гру», — сказав глава відділ технологій компанії Скотт Вандонкелар.

Майбутній наречений насправді спочатку запросив свою дівчину пограти з друзями у «Зомбі апокаліпсис» за допомогою VR. Однак у процесі гри усі запрошені друзі та родичі стихли, а локація в окулярах Лаковича та Норман змінилася із зомбі на будинок її бабусі у Південній Африці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+