Слухати

В Києві пройшла акція «Ні — поліцейській державі»  / Новини на Громадському радіо

В Києві пройшла акція «Ні — поліцейській державі»

21 вересня 2017 - 16:29
Зокрема законопроект № 6556 передбачає наділення Національної гвардії важкою броньованою військовою технікою

У Києві відбулася акція протесту проти можливості надмірного розширення повноважень Національної гвардії. Це передбачає законопроект 6556. Зокрема, йдеться про загрозу мирних зібрань (нацгвардійці матимуть повноваження більші, ніж поліція), вони зможуть встановлювати відстань, яка має бути між ними і протестувальниками, а за скорочення цієї відстані люди можуть бути затримані розповів в ефірі Громадського радіо один з організаторів акції, експерт групи «Ні — поліцейській державі» Михайло Каменєв

На його думку, документ має бути відкликаний депутатами. 

Він зазначив, що законопроект напряму не містить інформації про застосування зброї проти громадян, крім застосування вогнепальної зброї за звичайними правилами, але він передбачає наділення Національної гвардії важкою броньованою військовою технікою:

«Тобто, на мирних зібраннях можна теоретично уявити в майбутньому танки, БТРи», — пояснив Каменєв.

Він зазначив, що якщо така норма буде прописана в законі, то якогось разу вона може спрацювати.

За словами Михайла Каменєва, у організаторів акції є однодумці у Верховній Раді — дехто з нардепів також висловив побоювання щодо зазначених норм законопроекту.

Читайте також: В Росії показали спецмашину, створену для придушення протестів (ФОТО)

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+