Слухати

Як виглядає кладовище баштових кранів в Мінську з висоти? (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як виглядає кладовище баштових кранів в Мінську з висоти? (ВІДЕО)

21 вересня 2017 - 13:36
Подейкують, що кладовище баштових кранів збираються ліквідувати, але поки це місце притягує туристів, фотографів і режисерів

Кілька десятків баштових кранів лежать на околиці Мінська. Загальна вага залізних гігантів досягає 3000 тонн, які займають територію рівну майже трьом футбольним полям, повідомляє Радіо Свобода.

«Сюди не водять екскурсії, швидше за це місце для екстрималів або ж креативних режисерів. Купа кольорового металу вибудувана чіткими лініями: сині крани справа, жовті — зліва. Чому? Хороше запитання, тільки ось відповіді на нього немає», — йдеться в матеріалі triostylemed.com.

Кладовище кранів не розкриває своїх секретів відразу: здалеку видніється лише купа іржавих залізяк. Щоб побачити могутніх велетнів, списаних передчасно, потрібно пройти пристойний шлях, тому одягаємося відповідно: зручний одяг і взуття.

Подейкують, що кладовище збираються ліквідувати, але поки це місце притягує туристів, фотографів і режисерів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+