Слухати

Facebook передасть Конгресу США дані про втручання з Росії / Новини на Громадському радіо

Facebook передасть Конгресу США дані про втручання з Росії

22 вересня 2017 - 11:23
Із соцмережі Facebook керівництво передасть конгресменам політичну рекламу, оплачену перед виборами американського президента акаунтами з Росії

Компанія Facebook передасть Конгресу США виявлені нею політичні рекламні оголошення з Росії. З допомогою них влада РФ могла втрутитися в хід президентських виборів у США. Про це компанія повідомила ввечері у четвер, 21 вересня. 

«Після глибокого аналізу юридичних норм і політики компанії ми вирішили, що якщо ми поділимося рекламою, яку виявили, з Конгресом, це допоможе владі завершити життєво важливу роботу з оцінкі подій на виборах 2016 року», — зазначив віце-президент Facebook Елліот Шраге.

Глава компанії Марк Цукерберг заявив у відеозверненні, що вживаються заходи для запобігання використання Facebook для «підриву демократії».

«Ми показуватимемо, хто заплатив за конкретну рекламу, щоб ви могли перейти на сторінку того, хто оплатив те або інше оголошення, і побачити, яку ще рекламу і для якої аудиторії він розміщує», — пояснив у відеозверненні Цукерберг.

Крім того, Facebook ретельніше перевірятиме політичну рекламу і розширюватиме взаємодію з виборчими комісіями.

Як відомо, на початку вересня компанія Facebook заявила про виявлення у своїй мережі рекламної кампанії, організатори якої мали на меті втрутитися у внутрішню політику США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+