Слухати

Нік Вуйчич виступив у Києві. Що про це писали в медіа? / Новини на Громадському радіо

Нік Вуйчич виступив у Києві. Що про це писали в медіа?

22 вересня 2017 - 12:28
У центрі Києва відбувся День подяки — подія, організована українськими протестантами до 500-річчя Реформації

gordyeyev.jpg

Олексій Гордєєв // Фото: Громадське радіо
Олексій Гордєєв
Фото: Громадське радіо

В ефірі Громадського Радіо про захід розповів журналіст, автор книжки «Церква на Майдані» Олексій Гордєєв.

«Найбільші протестантські церкви України об’єдналися, зробили оргкомітет. Зранку відбулося богослужіння, потім сталося Свято подяки. Це був перформанс, під час якого християнські служіння презентували свої активності», — говорить Олексій Гордєєв.

Також він розповів про привід події — 500-річчя Реформації: «1517 році католицький монах Мартін Лютер зрозумів певні хиби у католицькому вченні і створив 95 тез. Вважається, що 31 жовтня починається реформація католицької церкви. Він не хотів відділятися, але так сталося».

На питання, чи були заходи проігноровані медіа, гість ефіру відповів: «ЗМІ висвітлили Ніка Вуйчича як світського спікера. Над подією працювали дві команди піарників. В метро був слайд «Нік Вуйчич: Неможливе можливо». Його анонсували як мотиваційного спікера, який здебільшого не буде говорити про віру».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+