Слухати

Під час виступу Ердогана в Нью-Йорку сталася бійка (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Під час виступу Ердогана в Нью-Йорку сталася бійка (ВІДЕО)

22 вересня 2017 - 14:33
Прихильники президента Туреччини Реджепа Ердогана і охорона виштовхали протестувальників із приміщення

Виступ президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана на заході турецько-американського національного комітету в готелі Marriott Marquis було перервано через виступи протестуючих. Про це пише газета The New York Times.

Протестувальники вимагали, щоб Ердоган «забирався зі США». Після криків зав’язалася бійка, в ході якої прихильники Ердогана і охорона виштовхали протестувальників із приміщення.

Сам Ердоган перервав свою промову на час інциденту і мовчки спостерігав за подіями.

За словами представника поліції, після інциденту було затримано п’ятеро людей. Газета зазначає, що це не перший випадок відкритих виступів проти Ердогана в США.

У травні, під час останнього офіційного візиту Ердогана в США його охоронці побилася з демонстрантами біля резиденції посла Туреччини у Вашингтоні.

Пізніше 15 охоронцям президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана пред’явили звинувачення за напад на учасників мітингу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+