Слухати

Сбербанк припинить працювати у кількох європейських країнах через санкції / Новини на Громадському радіо

Сбербанк припинить працювати у кількох європейських країнах через санкції

22 вересня 2017 - 16:06
Голова банку Герман Греф заявляє, що працювати в умовах санкції дуже непросто

«Ми зараз оптимізуємо нашу діяльність в Європі. Будемо виходити з кількох країн, будемо оптимізовувати наш центральний офіс. І загалом під санкціями важко працювати», — розповів Герман Греф у інтерв’ю Росія 24, — повідомляють Вести. 

На ринок Східної Європи Сбербанк вийшов у 2012 році, коли купив групу банків VBI (Volksbank International, зараз Sberbank Europe). Дочірні банки Sberbank Europe у дев’яти країнах — Австрії, Словаччині, Чехії, Угорщині, Словенії, Хорватії, Боснії та Герцоговині (у тому числі в Республіці Сербської), Сербії та Україні. В липні 2016 року Sberbank Europe AG завершив продаж 99,5% дочірньої компанії в Словаччині - Sberbank Slovensko, яку купила Penta Investments, — коментує Комерсант. 

 Нагадаємо, 28 липня НБУ відмовився продати українську «дочку» Сбербанку Гусєльнікову, а 3 серпня компанія білоруського бізнесмена Віктора Прокопени VP Capital відкликала з Національного банку України заявку про придбання українського ПАТ «Сбербанку». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+