Слухати

Сьогодні найтепліше 22 вересня за 137 років, - метеостанція  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні найтепліше 22 вересня за 137 років, - метеостанція

22 вересня 2017 - 16:24
Метеостанція Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського повідомляє, що востаннє так тепло у Києві було в 1880 році

«22 вересня у Києві зафіксовано найтеплішу ніч за 137 років спостережень, бо температура не опустилась нижче +19,3°С, що аж на 4,0°С тепліше ніж це було у 1975 році», — йдеться у повідомленні метеостанції. 

У Центральній геофізичній обсерваторії також повідомили, що середньодобова температура у столиці на 7,0°С перевищує кліматичну норму і відповідає нормальній температурі середини липня. 

Нагадаємо, що 21 вересня у Києві зафіксували найтепліший день вересня за 85 років, а 17 вересня була зафіксована температура +30, +31 градус. Попередній рекорд 17 вересня була зафіксований у 1939 році +28,5 градусів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+