Слухати

У анексованому Криму засудили журналіста Семену до 2,6 років умовно

22 вересня 2017 - 15:51
Залізничний районний суд у анексованому Росією Криму оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені

Журналіста засудили до 2 років та 6 місяців умовно, а також заборонили вести публічну діяльність на три роки, передає Громадське.

Семена також буде зобов’язаний 2 рази на місяць відмічатися ФСВП (Федеральній службі виконання покарання).

Журналіста визнали винним у «публічних закликах до порушення цілісності Росії».

Комп’ютер Семени, вилучений під час обшуку, буде «конфіскований на користь держави».

Вирок зачитала суддя Наталія Шкільна.

Підтримати Семену на засідання прийшов заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров, якому також наступної середи мають оголосити вирок.

Нагадаємо, 7 грудня 2016 року слідчий в анексованому Криму висунув журналістові Миколі Семені звинувачення в остаточній редакції у кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації». Кримінальна справа, складена слідчими, має шість томів.

На допиті ФСБ Микола Семена заявив, що в своїх матеріалах реалізовував право на «вільне висловлення думки».

Міністерство закордонних справ України від 3 травня закликало російську владу анексованого Криму припинити переслідування українських журналістів на півострові, зокрема, Миколи Семени.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+