Слухати

В Туреччині вбито сирійську опозиційну активістку і її дочку-журналістку / Новини на Громадському радіо

В Туреччині вбито сирійську опозиційну активістку і її дочку-журналістку

22 вересня 2017 - 15:53
За повідомленнями турецьких ЗМІ, Оруба Баракат розслідувала можливе катування у в'язницях режиму Асада

Cирійська опозиційна активістка та її донька журналіста були знайдені вбитими у своїй квартирі в Стамбулі, повідомляє поліцейський відділ в Стамбулі, пише Daily Sabah.

Тіла 60-річної Оруби  Баракат та її 22-річної доньки Халли були знайдені в їх квартирі в Стамбулі в районі Ускюдар в азіатській частині міста.

За повідомленнями турецьких ЗМІ, Оруба Баракат розслідувала можливе катування у в’язницях режиму Асада. Зазначалося, що вона жила в Британії, потім в Об’єднаних Арабських Еміратах, перш ніж приїхати до Стамбула.

«Рука тиранії та несправедливості вбила мою сестру Доктора Орубу та її доньку Халлу у їхній квартирі в Стамбулі», — написала сестра Оруби Шаза на Facebook, додавши, що їх побили до смерті.

«Оруба писала заголовки на першій сторінці, і вона переслідувала злочинців та викривала їх. Її ім’я та ім’я її доньки робили заголовки для першої шпальти», - додала Шаза.

За словами активістів сирійської опозиції, Оруба була членом Сирійської національної ради. Вона підтримала повстання проти режиму Асада.

З початком сірійської громадянської війни в 2011 році до Туреччині прибули майже три мільйони сирійських біженців, багато хто з них — противники режиму Асада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+