Слухати

Журналістська спільнота обурена вироком Семені, — НСЖУ

22 вересня 2017 - 17:26 32
В НСЖУ будуть домагатися, щоб кримського журналіста Миколу Семену перевезли на материкову Україну

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко заявляє, що журналістська спільнота обурена вироком кримському журналісту, передає Крим.Реалії.

«Цей вирок в журналістському співтоваристві ми сприймаємо з обуренням. Це очевидно, що це судилище і переслідування саме за свободу вираження і свободу слова нашого колеги. Певним «позитивом» є те, що вирок все ж є умовним. Нашого колегу взагалі могли заарештувати. Російська влада переслідує незалежних журналістів. На жаль, суд перейшов на сторону влади», — сказав Томіленко.

За його словами, журналістська спільнота буде далі підтримувати Семену і домагатися його переїзду на материкову Україну.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, Залізничний районний суд у анексованому Росією Криму оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені. Журналіста засудили до 2 років та 6 місяців умовно, а також заборонили вести публічну діяльність на три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+