Слухати

Журналістська спільнота обурена вироком Семені, — НСЖУ

22 вересня 2017 - 17:26
В НСЖУ будуть домагатися, щоб кримського журналіста Миколу Семену перевезли на материкову Україну
Журналістська спільнота обурена вироком Семені, — НСЖУ / Новини на Громадському радіо

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко заявляє, що журналістська спільнота обурена вироком кримському журналісту, передає Крим.Реалії.

«Цей вирок в журналістському співтоваристві ми сприймаємо з обуренням. Це очевидно, що це судилище і переслідування саме за свободу вираження і свободу слова нашого колеги. Певним «позитивом» є те, що вирок все ж є умовним. Нашого колегу взагалі могли заарештувати. Російська влада переслідує незалежних журналістів. На жаль, суд перейшов на сторону влади», — сказав Томіленко.

За його словами, журналістська спільнота буде далі підтримувати Семену і домагатися його переїзду на материкову Україну.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, Залізничний районний суд у анексованому Росією Криму оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені. Журналіста засудили до 2 років та 6 місяців умовно, а також заборонили вести публічну діяльність на три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+