Слухати

Антикорупціонера Євгена Лісічкіна номінували на премію імені Василя Сергієнка  / Новини на Громадському радіо

Антикорупціонера Євгена Лісічкіна номінували на премію імені Василя Сергієнка

23 вересня 2017 - 18:52
Харківського антикорупціонера Євгена Лісічкіна, на якого нещодавно скоїли напад, номінували на журналістську премію імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

Євген увійшов у шорт-лист премії в номінації «Розслідування громадськими активістами, блогерами» за матеріал «Тендерний покер: Як у Кернеса грають з ProZorro», — про це організатори премії повідомили на сторінці Фейсбук.

Нагадаємо, що 18 вересня невідомі напали на члена Харківського антикорупційного центру Євгена Лисичкіна30 серпня неподалік від метро «ХТЗ» у Харкові двоє невідомих напали на депутата Харківської облради та голову ГО«Харківський антикорупційний центр» Дмитра Булаха.  Колеги Дмитра Булаха пов’язують напад на нього з його професійною діяльністю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+